index

Válečníci jsou zdatnými bojovníky a jejich fyzická i psychická odolnost je prověřena řadou bitev. Starají o ochranu společnosti a jsou za to ostatními kastami uznávaní. V časech války a nebezpečí mají rozhodující slovo, protože jsou v první linii obrany a jejich velitel nejlépe ví, jak se s danou situací vypořádat. Do Jharkendaru byl s průzkumnou výpravou vyslán elitní oddíl Válečníků spolu s několika podpůrnými jednotkami. Bohužel během bouře se většina podpůrných jednotek ztratila a teď osadu brání jen elitní jednotka.

 

Perk válečníků – berserk

Všichni členové kasty válečníku se mohou od velitele a styčného důstojníka naučit.

Perk – Berserker

Válečník zocelený mnoha bitvami se dokáže tak nabudit, že po určitou dobu ignoruje veškerá zranění a dokáže naběhnout s řevem do řady protivníků a bojovat jako lev!

Jak perk Berserker funguje herně: Válečník může jedenkrát denně s řevem zaútočit na nepřítele a ignorovat veškerá jeho zranění. Válečník je nezranitelný, tak dlouho, jak dlouho vydrží na dva nádechy řvát.

(Rozumějme: Nádech před aktivací perku – řvu – další nádech – řvu – konec řevudošel mi dech a padám k zemi)

Potom co Válečník dopadne na zem, je v bezvědomí a léčitelé ho mohou v ležení ovázat a vzkřísit. Pokud někdo válečníka na zemi probodne – je mrtvý.